Description

Oran Analizi Nedir?
İsminden de anlaşıldığı gibi, iddaa risk merkezinin maçlar için belirlediği oranların geçmiş ile kıyaslanması, karşılaştırılması ve aynı olduğunda nasıl sonuçlandığına bakarak analizini yapmakta olduğumuz maça tahminlerde bulunmamızı sağlayan ve farklı bakış açısıyla şaşırtan bir yöntemdir.

İddaa Oran Analiz Nedir, Ne İşe Yarar?
İddaa Oran Analiz, Android işletim sistemli cihazlar için geliştirilmiş bir yazılımdır. Akıllı cep telefonlarınızdan veya tabletlerinizden Oran Analizi yapabilmeniz için tasarlanan bu uygulama sayesinde saatlerce bilgisayar karşısında zaman geçirmenize gerek kalmayacak, bu uygulama sayesinde ihtiyacınız olan her şey cebinizde. İster yolculuk esnasında, isterseniz iddaa bayisinde kuponunuzu doldururken,veya isterseniz sahilde güneşlenirken size danışmanlık yapacak, bahislerinizde sizlere yardımcı olacak bir yazılımdır.

Neden İddaa Oran Analiz?
İddaa Oran Analiz’ in otomatik filtreleme yöntemi ile hızlı ve kolay bir şekilde analizlerinizi yapabilecek, istediğiniz sonuçları analiz listenize veya kuponunuza ekleyebileceksiniz. Programa entegre edilmiş olan sosyal platform sayesinde kuponlarınızı bu platformda paylaşabilecek veya kullancılarımızın paylaşmış oldukları kuponları takip edebilecek ve kuponlara fikirlerinizi belirtebileceksiniz.

Not
3 tl ücret ile uygulamayı indirdiğinizde bu ücretin dışında hiçbir ücret ödemeden ve hiç bir kısıtlama olmadan 2014 ve 2015 yıllarındaki analiz verileriyle yani bu veriler yaklaşık 50 bin veriden oluşmakta bu verilerle analizlerinizi yapabilirsiniz, maçlara analizlerinizi yapıp tahminlerinizi oluşturabilirsiniz.ekstra olarak tamamen sizin kendi isteğinize bağlı olarak uygulamanın içinde 2004 ile 2013 yılları arasında ki veriler 2004-2008 ve 2009-2013 yılları olarak iki parta ayrılmıştır her partın ücreti 10 tl'dir bu verileri yüklemek zorunda değilsiniz kesinlikle bu verileri satın almak zorunda değilsiniz ve bu verileri yüklemediğiniz için kesinlikle uygulama içinde herhangi bi kısıtlama yoktur bu verileri yüklemeseniz bile 2014-2015 yıllarındaki yaklaşık 50 bin veri ile analizlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.sadece talep doğrultusunda isteyen kullanıcılarımız için uygulamanın içinde satın alma işlemi yapabilmeleri için bu verileri sisteme ekledik bu verileri almak yada almamak tamamen sizin seçiminizdir sizin isteğinize bağlıdır.

Uygulamayı Kodlayan ve Geliştiren
Mustafa CAN

Ratio Analysis What is it?
As the name implies, to be compared with a history of proportion as Betting risk set for the center of the match, compare and enables us to make some predictions game we make an analysis by observing that resulted in what is the same and is surprised a method different perspective.

Betting Ratio Analysis What it is, What Does?
Betting Ratio Analysis is a software application developed for the Android operating system devices. With this application from your smartphone or tablet is designed so that you do not need to spend your time in front of Ratio Analysis to the computer for hours, everything you need in your pocket with this application. Whether during the journey, when filling out your voucher in the Betting dealer if you wish, or you like the beach sunbathing will make you counseling is a software that will help you in your betting.

Why İddaa Ratio Analysis?
Betting Ratio Analysis' s automated filtering method with a fast and easy way to make your analysis, you want to be able to add to your list or your voucher analysis results. Thanks to the integrated program of social platforms to follow coupons coupons that can be shared or User Share this platform and our coupon to be able to specify your ideas.

note
3 TL fee with the application you download this data that the analysis of data from 2014 and 2015 without any charge and without any restrictions outside of this fee consists of about 50 thousand data can your analysis of this data, as oluşturabilirsiniz.ekstr your guess whether your analysis to match completely due to your own request within data between 2013 and 2004. In 2004-2008 and 2009-2013 is divided into two part each part of the fee is 10 TL you do not have to install this data, you certainly do not have to buy these data and any b in absolutely application for loading this data applications There are no restrictions on this data the data to be able to do about 50 thousand purchase within the application for users who want on-demand analyze your gerçekleştirebilirsiniz.sade data with their not install you even 2014-2015 years have added to the system is entirely your choice to receive or retrieve this data it depends on your request.

Codes of Practice and Developer
Mustafa CAN

App Information iddaa oran analiz programı

 • App Name
  iddaa oran analiz programı
 • Package Name
  com.idda.mobilanaliz
 • Updated
  2015-10-04
 • File Size
  11M
 • Requires Android
  3.0 and up
 • Version
  2.2
 • Developer
  murat+tokatli+-+mustafa+can
 • Installs
  1,000 - 5,000
 • Price
  Free
 • Category
  Strategy
 • Developer
 • Google Play Link

Murat TOKATLI - Mustafa CAN Show More...

iddaa oran analiz programı APK
Oran Analizi Nedir? İsminden de anlaşıldığı gibi, iddaa risk merkezinin maçlar için belirlediği...
Basketbol Handikap Analizi APK
Basketbol maçlarının handikaplarına göre analiz yaparak size analiz yaptığınız maçın hangi...

Top Games Show More...

Subway Surfers APK

1.62.1(102)

Kiloo
DASH as fast as you can! DODGE the oncoming trains! Help Jake, Tricky & Fresh escape from...
Candy Crush Saga APK

1.85.0.5(1085005)

King
Candy Crush Saga, from the makers of Candy Crush Soda Saga & Farm Heroes Saga! Join Tiffi...
DEER HUNTER 2014 APK

2.12.1(21210)

Glu
Return to the wilderness in the most visually stunning FPS hunting simulator on Android! Travel...
Burger APK

1.0.13(15)

Magma Mobile
A burger-serving game is coming now for your best enjoyment in a free version with the Magma...
GUNSHIP BATTLE : Helicopter 3D APK

2.4.40(2005021440)

JOYCITY Corp.
The world's most powerful combat helicopters are at your fingertips. ★★★ 30 million...
Candy Crush Jelly Saga APK

1.28.3(10280030)

King
There's a new player in town, the wiggling, jiggling Jelly Queen and she's here to...
Word search APK

2.2b(61)

AppDrac
FREE WORD SEARCH PUZZLE IN ENGLISH: Welcome to the best auto-generated word search application...
Cut the Rope 2 APK

1.6.5(1496255)

ZeptoLab
SWEET! Om Nom's shenanigans continue in Cut the Rope 2! With new characters, fresh gameplay...