Description

BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Mbulon me lajme të gjithë shqipërinë dhe rajonin, ajo i përfshin të gjitha kategoritë: shqipëri, politik, kosovë, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajme me orë, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kulturë, teknologji, informatikë, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, balkanweb tv, fotogaleri etj. Krijuar nga Gentian Progni.

App Information Balkan Web

 • App Name
  Balkan Web
 • Package Name
  com.balkanweb.BalkanWebApp
 • Updated
  2015-10-27
 • File Size
  3 M
 • Requires Android
  Android 2.1+ (Eclair MR1, API 7)
 • Version
  2.1
 • Developer
  balkanweb
 • Installs
  50,000 - 100,000
 • Price
  Free
 • Category
  Strategy
 • Developer
 • Google Play Link

Balkan Web Version History

Select Balkan Web Version :
 • 2.1 (201)
 • Balkan Web 2.1 (201) APK File

  Publish Date: 2017-05-03
  Requires Android: Android 2.1+ (Eclair MR1, API 7)
  File Size: 3 MB (APK file)
  File APK Md5: e8d99ac36ddb8bf8afc8701350340ef3
  File APK Sha1: f11956a7fcde007dc4de2056c20b0eb1901455d4
  APK Signature: d7d6817b2c16ff4dd6b007d173d6bd1fa97daec6
  What's new :
  U rregullua hapja e News24 LIVE STREAM

Balkanweb Show More...

Balkan Web APK

2.1(201)

Balkanweb
BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për...

Top Apps Show More...

Skype - free IM & video calls APK

7.20.0.411(118751643)

Skype
Skype keeps the world talking. Say “hello” with an instant message, voice or video call—all for...
Google Photos APK

2.2.0.135750339(499884)

Google Inc.
Google Photos is a new photo gallery from Google, made for the way you take photos today. Your...
Viber APK

6.6.0.888(120251)

Viber Media S.à r.l.
Viber is a messenger that is as fast & easy as texting – only for FREE! Viber messenger...
Dropbox APK

21.1.2(2110200)

Dropbox, Inc.
Dropbox is the place for your photos, docs, videos, and other files. Files you keep in Dropbox...
Google Street View APK

2.0.0.135406720(26993)

Google Inc.
Explore world landmarks, discover natural wonders, and step inside locations such as museums,...
LINE: Free Calls & Messages APK

6.7.2(15060702)

LINE Corporation
LINE reshapes communication around the globe, bringing you closer to your family, friends, and...
Twitter APK

6.19.0(6120026)

Twitter, Inc.
See what’s happening in the world right now. From breaking news and entertainment, sports and...
Clean Master (Boost & AppLock) APK

5.14.4(51446932)

Cheetah Mobile
The most trusted and safe Android optimizer, junk file cleaner, speed booster, battery saver...