Description

Elite HD ju mundeson qe te shikoni kanalet Shqipetare pa pagese. Aplikacioni eshte jo fitimprures, nuk eshte bere per qellime fitimi por thjesht per t'ju ardhur ne ndihme te gjithe atyre qe nuk kane mundesi te shikojne kanalet Shqipetare. Kanalet jane pothuaj gjate gjithe kohes te qendrueshme, dhe mund te shikosh pa problem. Cilesia e transmetimit eshte lene ulet si fillim per arsye qe te perballoje fluksin, me mire cilesi pak te ulet dhe te panderprere sesa mos shikosh asgje.

Aplikacioni nuk ka nevoje per te instaluar aplikacione te tjera qe te funksionoje, kjo ben ndryshimin nga gjithe "aplikacionet" e tjera qe jane. App eshte shume i shpejte dhe me e rendesishmja eshte bere konform rregullave te playstore, qe do te thote qe nuk ju vjedh informacione nga telefoni juaj, sic qarkullojne disa aplikacione per te pare kanale Shqipetare por ne fakt ju marrin te dhena nga telefoni juaj.

Ndryshimet ne app vazhdojne se shpejti do kete dhe opsione te tjera extra per ta bere sa me te perdorshem nga ana juaj. Faleminderit!

App Information Elite HD

 • App Name
  Elite HD
 • Package Name
  com.al.lupo.al
 • Updated
  2015-11-17
 • File Size
  3.1M
 • Requires Android
  4.0.3 and up
 • Version
  2.3
 • Developer
  elite+dev
 • Installs
  50,000 - 100,000
 • Price
  Free
 • Category
  Strategy
 • Developer
 • Google Play Link

Elite HD Version History

Select Elite HD Version :
 • 2.3 (6)
 • 2.1 (4)
 • Elite HD 2.3 (6) APK File

  Publish Date: 2015-12-22
  Requires Android: Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich MR1, API 15)
  File Size: 3 MB (APK file)
  File APK Md5: b064f2d127ce177b961f1e085f366ef3
  File APK Sha1: acc3f68d83d22bbd73f7705097976d83ca0f800a
  APK Signature: 276b1dc5f054308de0cfd92be20a7d5dfb3c6fd8
  What's new :
  Bug Fix for version 2.2. Versioni 2.2 ishte disi i ngadalte, ne kete version programi rikthehet ne standarted e veta madje dhe me mire.
 • Elite HD 2.1 (4) APK File

  Publish Date: 2015-11-17
  Requires Android: 4.0.3 and up
  File Size: 3 MB (APK file)
  File APK Md5: 60084de83ae7e840126e69ace1dbc58a
  File APK Sha1: c1266b0e30a9e15d3e551e7544cb8639039f827c
  APK Signature: 276b1dc5f054308de0cfd92be20a7d5dfb3c6fd8
  What's new :
  Bug Fix

Elite Dev Show More...

Elite HD APK

2.3(6)

Elite Dev
Elite HD ju mundeson qe te shikoni kanalet Shqipetare pa pagese. Aplikacioni eshte jo...

Top Apps Show More...

Skype - free IM & video calls APK

7.20.0.411(118751643)

Skype
Skype keeps the world talking. Say “hello” with an instant message, voice or video call—all for...
Google Photos APK

2.2.0.135750339(499884)

Google Inc.
Google Photos is a new photo gallery from Google, made for the way you take photos today. Your...
Viber APK

6.6.0.888(120251)

Viber Media S.à r.l.
Viber is a messenger that is as fast & easy as texting – only for FREE! Viber messenger...
Dropbox APK

21.1.2(2110200)

Dropbox, Inc.
Dropbox is the place for your photos, docs, videos, and other files. Files you keep in Dropbox...
Google Street View APK

2.0.0.135406720(26993)

Google Inc.
Explore world landmarks, discover natural wonders, and step inside locations such as museums,...
LINE: Free Calls & Messages APK

6.7.2(15060702)

LINE Corporation
LINE reshapes communication around the globe, bringing you closer to your family, friends, and...
Twitter APK

6.19.0(6120026)

Twitter, Inc.
See what’s happening in the world right now. From breaking news and entertainment, sports and...
Clean Master (Boost & AppLock) APK

5.14.4(51446932)

Cheetah Mobile
The most trusted and safe Android optimizer, junk file cleaner, speed booster, battery saver...